Joalis » E-shop » Prírodné prípravky pre mačky
E-shop

Prírodné prípravky pre mačky

AniDigest - MAČKA - NEDOSTUPNEVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo pôsobiaci na trávenie.

Cena: 7.00 €

Množstvo:
AniMove - MAČKA - NEDOSTUPNEVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo ovplyvňujúci pohyblivosť zvieraťa.

Cena: 7.00 €

Množstvo:
AniNevrin - MAČKA - NEDOSTUPNEVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo pôsobí na psychiku a nervové funkcie zvieraťa.

Cena: 7.00 €

Množstvo:
AniSkin - MAČKA - NEDOSTUPNEVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo ovplyvňujúci vzhľad kože a srsti.

Cena: 7.00 €

Množstvo:
AniSpir - MAČKA - NEDOSTUPNÉVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo pôsobiaci na dýchanie.

Cena: 7.00 €

Množstvo:
AniUrin - MAČKAVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo pôsobiaci na močové cesty.

Cena: 7.00 €

Množstvo:
AniMet - MAČKAVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo pôsobí na metabolizmus zvieraťa.

Cena: 14.00 €

Množstvo:
AniCor - MAČKAVeterinárny prípravok s obsahom vitamínov a rastlinných výťažkov na vnútorné užívanie, priaznivo pôsobiaci na obehové a srdcové problémy, úzkostné stavy.

Cena: 7.00 €

Množstvo:
AniMik - MAČKA - NEDOSTUPNEVeterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo pôsobiaci na mikrobiálnu imunitu zvieraťa.

Cena: 7.00 €

Množstvo: