Joalis » Užívanie preparátov Joalis Animal
Joalis

Užívanie preparátov Joalis Animal

Kde sú preparáty Joalis dostupné?
Preparáty si môžete zakúpiť prostredníctvom distribútorskej siete, na stránkach www.joalisanimal.sk, alebo www.joalis.sk.

Uchovanie preparátov
Skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ich preto vo vzdialenosti menej než päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu apod. Obsah preparátov nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Ako dlho sa preparáty podávajú?
Odporúčaná doba je 1 mesiac.

Ako sa užívajú?
Preparáty sa kvapkajú na málo ochlpené miesta na tele zvieraťa alebo sa nakvapkajú do papuľky. (Odhrnutie pysku). Preparát môžeme nakvapkať aj na cukor. Pred užívaním a po užívaní nič nejesť a nepiť 20 minút. Ak pes alebo mačka užíva viac preparátov je potrebné medzi jednotlivými preparátmi urobiť pauzu 30 sekúnd. Sliznica papule musí byť bez pozostatkov potravy.

Dávkovanie:
Dávkovanie je individuálne. Podľa váhy psa alebo mačky. Bližšie informácie – viď príbalový leták jednotlivých preparátov.

Sú vhodné pri diéte?
Áno. Preparáty sú vhodné aj pre celiatikov a diabetické zvieratá.

Sú kombinovateľné s liekmi, ktoré mi predpísal môj veterinár?
Áno. Nie sú to lieky. Je potrebné dodržiavať odstup od liekov predpísaných veterinárom.

Čo sú to za preparáty a čo obsahujú?
Preparáty obsahujú výťažky bylín, ethanol a informačnú zložku spracovanú tzv. HDTx-technológiou. Veterinárne prípravky Joalis Animal sú doplnoky stravy. Nie sú to lieky a nemôžu preto nahradiť lieky predpísané lekárom.