Joalis » Aktuálna téma » Zvieratká z dvora
Joalis

Aktuálna téma

date  15. 02. 2018Zvieratká z dvoraPríbeh našej terapeutky

            Prinášame Vám príbeh z našej prevádzky od našej vyškolenej terapeutky, pani Margity Pekárovej z Košíc, ktorá sa už dlhodobo zaoberá detoxikačnou metódou podľa MUDr. Josefa Jonáša a prípravkami z jeho výskumu.

            Počas svojej praxe sa stretla s mnohými ľuďmi, s ktorými riešila ich zdravotné ťažkosti pomocou prístroja Salvia a humánnymi detoxikačnými prípravkami Joalis s veľmi pozitívnymi výsledkami. Rozhodla sa vyskúšať aj veterinárne prípravky na svojom kocúrikovi. Jedného dňa za ňou prišla pani, ktorá je jej klientkou, slovo dalo slovo a pani jej povedala aký má problém so zvieratkami na dvore. Chová sliepočky a kohúta. Spozorovala, že jej sliepky prestali znášať vajíčka a kohút je akosi ticho, žiadne ranné budenie kokrhaním. Snažila sa nájsť problém, ale keďže ich kŕmi rovnako nemyslela si, žeby bol problém v stravovaní.  Niekedy jej však suseda nechá zvyšky akéhosi jedla pri dverách na dvore, keď nie je doma. A tam bol kameň úrazu.

Bolo leto a zvyšky takýchto jedál na slnku a teple skysli, keďže jedlo podlieha kvaseniu pokiaľ je takto vystavené. No jej zvieratkám to bolo jedno, niečo videli a pustil sa do toho. Po rozhovore so svojou terapeutkou, ohľadom riešenia zdravotných problémov jej zvieratiek sa dohodli, že donesie perie od kohúta aj od sliepok. Meraním na prístroji Salvia zistili, že zvieratká majú poruchu trávenia, ktorú spôsobilo pojedanie týchto zvyškov, ktoré sa na slnku pokazili.

Nielen my ľudia, ale aj zvieratká majú potom rôzne tráviace problémy, ktoré u zvieratiek navonok nehodnotíme ako tráviace.  Rozhodli teda, že zvieratkám budú podávať prípravok Joalis AniDigest, ktorý je určený na trávenie a prípravok Joalis AniMet, ktorý je určený na úpravu metabolizmu. Prípravky podávali do vody, z ktorej zvieratká pili. Po týždni sa objavili prvé výsledky, sliepočky začali znášať vajíčka postupne až dosiahli svoje bežné znášanie. A kohútik opäť ráno budil tak, ako sa na poriadneho kohúta patrí.

 

            Týmto príbehom by sme radi poukázali, že veterinárne prípravky Joalis Animal môžeme podávať nielen psíkom a mačičkám, ale aj iným zvieratkám, ktoré chováme či už doma alebo vonku na dvore.