Joalis » Veterinárne prípravky
Joalis

Veterinárne prípravky

Ako určite mnohí viete, na Slovensku žije podľa odhadov takmer milión psov a mačiek. Podľa štatistík chová polovica slovenských domácností jedno alebo viacero domácich miláčikov. Nielen preto sú naše veterinárne preparáty vytvorené pre psov a mačky.

Prírodné veterinárne prípravky Joalis Animal pochádzajúce z výskumu a vývoja MUDr. Josefa Jonáša, sú podobne ako humánne preparáty Joalis čisto prírodné produkty, spracované tzv. HDTx-technology. Teda technológiou schopnou ukladať spektrálnu informáciu o toxínoch do nosiča informácií, ktorým môžu byť bežné potraviny. V našom prípade je týmto nosičom etanol. Na základe rozoznania tejto informácie aktivuje organizmus svoj imunitný systém a príslušný toxín vylúči svojimi vlastnými silami.

Druhou zložkou preparátov Joalis Animal sú aktívne látky – rastliny a vitamíny. Informačné veterinárne preparáty Joalis Animal teda nedodávajú do tela žiadnu umelú chemickú látku, ani samy o sebe neodstraňujú toxíny. Preparáty poskytujú organizmu informáciu, ako sa má sám s využitím svojich revitalizačných schopností toxínov zbaviť. Tento proces má dlhodobejší charakter.

Veterinárne preparáty Joalis Animal odporúčame užívať po dobu jedného mesiaca, v závislosti od závažnosti problému a času, počas ktorého trvá. Klienti MUDr. Josefa Jonáša potvrdili, že ústup ťažkostí je možné očakávať aj vo veľmi krátkom čase, rádovo v priebehu niekoľkých dní.

nedodávajú do tela zvieraťa žiadne chemické látky
• vhodné samostatne ako prevencia ako aj pri chronických ochoreniach
• pri akútnych zdravotných problémoch
• bez vedľajších účinkov
• vysoká a rýchla účinnosť
• vnútorné aj vonkajšie užívanie
• možnosť kombinovať s klasickými liekmi predpísanými veterinárom