Joalis » Veterinárne prípravky » AniSkin - koža, srsť
Joalis

AniSkin - koža, srsť

Veterinárny preparát AniSkin – detoxikácia kože, srsti

Problematika ochorenia kože a kožných derivátov je vo veterinárnej praxi veľmi podobná humánnej problematike. S jedným rozdielom. Zvieracia koža a srsť je vystavená väčšiemu náporu ektoparazitov, ako sú blchy, vši, zákožky, kliešte atď., než ľudská. Veľmi často sa hľadanie príčiny kožných problémov podobá detektívnemu pátraniu. Preparát AniSkin parazitárnu problematiku nerieši, ale významne stimuluje organizmus k zvládnutiu alergickej reakcie, ktorá sa pri napadnutí ektoparazitmi často vyskytuje.

 

Kožu môžeme označiť za orgán, ktorý je najtesnejšie spojený s vonkajším prostredím. Je zložený z niekoľkých vrstiev a tým pádom je pod vplyvom niekoľkých materských orgánov. Na tieto súvislosti sa v preparáte pamätalo informačnými zložkami.

Indikácie, pri ktorých je možné preparát odporučiť sú napr.:
• ekzémy
• opakované infekčné zápaly kože
• chronické zápaly vonkajšieho zvukovodu
• poruchy kvality srsti, pazúrov a poruchy pri pĺznutí
• kožné alergické reakcie
• nadmerná tvorba kožných šupín
• nadmerná tvorba kožného mazu


Všeobecne kožu radíme pod okruh pľúc. Pečeňový okruh má ale významný vplyv na väzivové tkanivo, na stav mazových žliaz, na kvalitu lôžka pazúrov, paznechtu či kopyta. Obličky zase riadia stav podkožia a srsti. Detoxikáciou mozgových centier pracujúcich s imunitným systémom dochádza k zlepšeniu odolnosti kože. V preparáte sú obsiahnuté informácie stimulujúce očistu od organických a anorganických toxínov. Po aplikácii preparátu AniSkin môže dochádzať k prechodnému zhoršeniu stavu kože, k vypadávaniu srsti a miernemu svrbeniu. Doba, počas ktorej toto zhoršenie trvá je individuálna a je závislá na stave organizmu.

Tieto preparáty nenahradzujú lieky predpísané veterinárnym lekárom.

Preparát je doplnok stravy.